nabídky práce a aplikace

Stellenangebote
gallery/uberuns_1200x600

Allgemeine Informationen

gallery/resume
gallery/logo_2
polnisch

oferty pracy i aplikacji

tschechisch
gallery/germany

Als Personaldienstleistungsunternehmen sind wir ständig auf der Suche nach Fachpersonal! Bei uns finden Sie keine typische Zeitarbeitsbude, sondern den respektvollen Umgang mit unserem Fachpersonal.

Informacje ogólne

gallery/poland

Hydraulik -Monter instalacji - Wentylacji
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
• Montaż, instalacji wodnej, kanalizacji
• Sprawdzanie poprawności instalacji
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
• Lutowanie
• montaż instalacji wentylacji i urządzeń centralnego ogrzewania w nowych i starych budynkach
• renowacja ciągów wentylacyjnych
• wykonywanie, naprawa , montaż, instalacji i urządzeń wentylacyjnych, centralnego ogrzewania
• prace związane z techniką grzewczą
• praca na dużych placach budowy jak i w domach jednorodzinnych

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe jak hydraulik - monter instalacji - wentylacji lub pokrewne
• Umiejętność czytania rysunków technicznych i planów budowlanych
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 lata
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane
• Znajomość języka niemieckiego (Poziom A1)
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
• doświadczenie w zawodzie mile widziane
• umiejętność w pracy w zespole
• niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac
• gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Niemiecka Umowa o Prace
• Start od zaraz
• Dobre zakwaterowanie (Koszt maks. 25,00 EUR za dzień)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem.

W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. +491747127570 (Torsten Trende) i +4915256194129 (Katrin Geipel) – Firma S&T Versorgungstechnik GmbH (Agencja zatrudnienia).

Czy chciałbyś również zostać częścią naszego zespołu?

Następnie prześlij nam swoje CV przez e-mail na adres:

bewerbung@stv-pdl.com

Als Personalüberlassungsunternehmen ist die S&T Versorgungstechnik GmbH immer auf der Suche nach fähigen Mitarbeitern für bestehende Aufträge.

Hier finden Sie unsere Stellenangebote.

Obecné informace

gallery/czech-republic

Montéři topení - Montéři sanity - Montéři vzduchotechniky - Elektrikáře

Místo výkonu práce: různá pracoviště v celém Německu

Volná místa pro

• Montéry topení
• Montéry sanity
• Montéry vzduchotechniky
• Elektrikáře

S&T Versorgungstechnik GmbH je mladý podnik v oboru agenturního zaměstnávání.

Pro naše klienty hledáme k okamžitému nástupu pracovníky z výše uvedených oborů. Rozmanitá práce zahrnuje veškeré činnosti spadající pod jednotlivé profese. Aktuálně hledáme dvoučlenné týmy pro různá pracoviště v celém Německu. Vlivem změn v nasazení pracovníků může samozřejmě následovat i nasazení v menších firmách.

Jestliže splňujete následující předpoklady, těšíme se na Vaše nabídky:

• vzdělání v některém z uvedených profesních oborů (alternativně dlouholetá zkušenost v oboru)
• znalost němčiny (alespoň úroveň A1)
• řidičský průkaz
• ochota cestovat
• schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči zátěži

Nabízíme Vám:

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou a výrazně nadtarifní plat
• vysoké hodinové čisté příplatky (denní diety)
• vybavení nářadím
• kvalitní pracovní oděv
• časové konto jen do 70 (namísto 150 hodin podle tarifu)
• libovolný výběr termínu dovolené (i v hlavní sezóně!)
• vyhledání ubytování v blízkosti místa stavby
• práce hlavně od pondělí do čtvrtku

Přejete si získat více informací o podmínkách?

Pak nám prosím zašlete svůj životopis na

Torsten Trende (+491747127570) a Katrin Geipel (+49 15256194129) jsou vám k dispozici telefonem a poslem.

Bewerberformular

Übermitteln Sie uns Ihre Bewerbung

Vorname
Nachname
Telefon
Fachbereich
Berufserfahrung
Ihre Nachricht
Datei anfügen

Unsere Monteure erhalten von uns:

• einen unbefristeten Arbeitsvertrag
• eine stündliche hohe Auslöse
• kompetente Ansprechpartner bei Problemen und Fragestellungen
• ein faires Miteinander auf Augenhöhe
• abwechslungsreiche Arbeitseinsätze
• die Suche der Unterkünfte am Einsatzort
• eine hochwertige Werkzeugausstattung
• Urlaub nach Tarif – natürlich zu frei wählbaren Zeiten
• Überstundenkonto bis 70 statt 150 Stunden

• Hierfür werden monatlich maximal 20 Stunden gesammelt

• hochwertige Arbeitskleidung
• Arbeit im Team – damit keiner allein auf der Baustelle steht

Möchten auch Sie Teil unseres Teams werden?